Măturător | Уборщик

Complexul Hotelier President

 Angajăm Măturător – Alăturați-vă echipei noastre!

 Responsabilități:

  • Menținerea curățeniei în spațiile desemnate.
  • Respectarea normelor de siguranță și sanitație.
  • Utilizarea eficientă a materialelor și echipamentelor de curățare.

 Cerințe:

  • Responsabilitate și seriozitate în îndeplinirea sarcinilor.
  • Punctualitate și angajament față de orarul de lucru.
  • Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.
  • Persoană muncitoare și dedicată.

 Oferim:

  • Angajare oficială, cu toate beneficiile legale incluse.
  • Prânz asigurat în fiecare zi de lucru.
  • Program de lucru și salariu negociabil, adaptate nevoilor tale.
  • Un mediu de lucru sigur și prietenos.

Alăturați-vă echipei noastre și beneficiați de un loc de muncă stabil într-un mediu respectuos și profesional.

Pentru mai multe detalii despre rol și pentru a discuta despre condițiile de angajare, vă invităm să ne contactați la numărul de telefon 060571919 sau să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail restaurant@hotelprezident.md.

Требуется Уборщик – Присоединяйтесь к нашей команде!

Обязанности:
  • Поддержание чистоты в отведенных помещениях.
  • Соблюдение норм безопасности и санитарии.
  • Эффективное использование уборочных материалов и оборудования.
 Требования:
  • Ответственность и серьезность в выполнении задач.
  • Пунктуальность и приверженность рабочему графику.
  • Способность эффективно работать как самостоятельно, так и в команде.
  • Трудолюбивый и преданный своему делу человек.
Мы предлагаем:
  • Официальное трудоустройство с включением всех законных льгот.
  • Обеспечение обедом каждый рабочий день.
  • Гибкий рабочий график и заработная плата, адаптированные к вашим потребностям.
  • Безопасная и дружественная рабочая среда.
Присоединяйтесь к нашей команде и получите стабильную работу в уважаемой и профессиональной среде.

 Для получения дополнительной информации о должности и для обсуждения условий трудоустройства, пожалуйста, свяжитесь с нами по телефону 060571919 или отправьте ваше резюме на электронный адрес restaurant@hotelprezident.md.

E-mail: restaurant@hotelprezident.md
Telefon: 060571919

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide