Manageri Vânzări Regionali pentru Tehnica Agricolă

Easy hire angajeaza:

Compania noastră are o experiență de 21 de ani pe piața tehnicilor agricole și suntem dedicați să oferim fermierilor tehnologii avansate și soluții de înaltă calitate. Ne străduim să facem agricultura mai ușoară și mai eficientă, contribuind la succesul afacerilor fermierilor.
Dacă ești pasionat de vânzări și agricultură și îți dorești să crești profesional în acest domeniu, avem oportunitatea perfectă pentru tine!

Căutăm Manageri Vânzări Regionali care să identifice clienți noi și să mențină relații de lungă durată cu cei existenți, contribuind astfel la creșterea bazei noastre de clienți activi și a vânzărilor.
Știm că talentul și potențialul se găsesc în fiecare colț al Republicii, așa că dacă locuiești într-un raion sau sat și cauți un post de muncă alături de casa ta, fără a-ți lăsa familia, suntem aici pentru tine!
Indiferent dacă ai experiență în vânzări sau ești la început de drum, avem un program special pentru a forma un grup de Manageri de Vânzări începători. Noi te vom instrui pentru a deveni un Manager Regional Profesionist în Tehnica Agricolă.
Cu cât vei dobândi mai multe competențe și abilități, cu atât mai mult va crește și salariul tău.

Oferim tot suportul necesar pentru a te dezvolta și a învăța alături de noi:

  • Program Flexibil. Lucru 50% la teren și 50% Oficiu, Luni - Vineri 8.30-17.30
  • Salariul atractiv, începand de la 10 000 lei Brut + prime și bonusuri KPI (în funcție de performanță )
  • Deplasări peste hotare (Germania , Italia, Polonia, Bulgaria)
  • Oportunitate de a creștere în carieră
  • Laptop și telefon personal, internet, pachet telefonie cu minute nelimitate din contul companiei
  • Mașină de serviciu
  • Instruire și traininguri plătite de către companie, pentru a atinge nivelul de Vânzător Superior
  • Suport în perioada de Integrare și adaptare. Ghidare personală de către un Manager superior regional
  • Echipă unită. Conducător superior receptiv
  • Cadouri. Team building

Responsabilitățile și sarcinile cheie pe care vei învăța să le faci:

  • Identificarea și atragerea de noi clienți pentru a extinde baza noastră de clienți
  • Efectuarea de vizite în teritoriu pentru a contacta clienții potențiali
  • Introducerea produselor companiei clienților noi din zona
  • Evaluarea nevoilor și cerințelor clienților pentru a oferi soluții personalizate
  • Îmbunătățirea relațiilor cu clienții existenți pentru a asigura loialitatea și satisfacția acestora
  • Informarea clienților cu privire la oferte noi, prezentarea produselor
  • Menținerea relației pînă și după vânzare
  • Participarea activă la instruiri pentru a-ți îmbunătăți cunoștințele tehnice și abilitățile de vânzari
  • Prezentarea la expoziții, evenimente și seminare pentru a atrage noi clienți și a promova produsele
  • Colaborarea cu Vanzătorul Superior pentru a câștiga experiență și cunoștințe suplimentare în domeniu și a efectua cu succes primele vînzări

Pentru a efectua aceste atribuții este necesar:

  • Permis cat B
  • Să ai studii superioare, medii (de dorit Agricultură, Transport)
  • Cunoști limba română și rusă
  • Competențe digitale (Internet, Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Word,Google Drive)
  • Sociabil. Fără frici de comunicare
  • Să fii dispus să înveți și să cunoști bine produsul
  • Nivel înalt de motivație pentru dezvoltare personală
  • Dorința de a se dezvolta în continuare în domeniul Tehnicii Agricole și Vînzări
  • Cunoștințe despre Tehnica Agricolă ar fi un beneficiu dar nu obligatoriu
  • Să cunoști strategii de negociere, de prezentare și de creare a unei relații
  • Gândire analitică și atenție la detalii
  • Orientare puternică spre rezultate. Inițiativă
  • Prezentabilitate și aspect îngrijit
  • Flexibilitate și rezistență la stres
  • Abordare pozitivă în rezolvarea problemelor
  • Receptivitate la critică și idei noi
  • Responsabilitate și punctualitate

Dacă ești plin de entuziasm și determinare, alătură-te echipei noastre și împreună vom construi viitorul agriculturii moderne!
Trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: cv@easyhr.md.

Vom lua în considerare toate candidaturile și vom contacta doar persoanele selectate pentru interviu.

E-mail: cv@easyhr.md
 +37369052163

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide