Director Marketing | Manager Marketing (25000-40000)

Easy hire angajeaza:

Anunț de Angajare: Director Marketing - Companie Parcare Auto

Despre Companie:
Suntem o  parcare auto în plină expansiune, recunoscută pentru inovație și servicii de înaltă calitate. Ne străduim să oferim soluții eficiente și prietenoase pentru clienții noștri.

Despre Poziție:
Căutăm un Director de Marketing pasionat și inovator,  pentru a defini și implementa strategii eficiente de marketing care să consolideze și să dezvolte prezența noastră pe piață.

Responsabilități:
Sarcini de bază:

  • Raportarea periodică a rezultatelor și performanței.
  • Gestionarea bugetului de marketing.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de comunicare cu clienții.
  • Colaborarea cu departamentul de resurse umane pentru a recruta, instrui și dezvolta personalul.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de CRM pentru a gestiona și îmbunătăți relațiile cu clienții existenți și potențiali.
  • Crearea și monitorizarea performanței campaniilor de marketing digital, inclusiv publicitatea pe motoarele de căutare, marketingul pe rețelele sociale.
  • Monitorizarea și gestionarea performanței site-ului web al companiei, inclusiv SEO, experiența utilizatorului și conversiile.
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și a procedurilor operaționale în cadrul call center-ului pentru a oferi o experiență consistentă și de înaltă calitate clienților.
  • Monitorizarea tendințelor și a feedback-ului clienților pentru a identifica și a răspunde la schimbările în nevoile și preferințele acestora.
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a dezvolta și a implementa soluții la nivel de companie care să optimizeze interacțiunile cu clienții.
  • Ca superior la call center, colaborez strâns cu partenerii noștri de la 999 și amoCRM, precum și cu compania de IT, pentru a asigura o experiență excelentă pentru clienți și pentru a optimiza operațiunile noastre.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-o poziție similară în domeniul marketingului, de preferat în industria auto.
  • Studii superioare în domeniul marketingului sau al comunicării.
  • Abilități excelente de analiză și interpretare a datelor de piață.
  • Capacitate de planificare și organizare, cu abilități de prioritizare a sarcinilor.
  • Orientare către rezultate și capacitate de adaptare la schimbare.
  • Abilități de comunicare și negociere la nivel înalt.
  • Creativitate și spirit de echipă.

Beneficii:

  • Reduceri la produsele companiei: Angajații beneficiază de reduceri speciale la serviciile noastre de parcare auto.
  • Salariul de la 25000-40000 lei , în funcție de abilități și sarcini efectuate.
  • Programe de training și dezvoltare personală: Oferim acces la resurse și cursuri pentru a vă îmbunătăți abilitățile și pentru a vă avansa cariera.
  • Oportunități clare de avansare: Compania investește în identificarea și pregătirea talentelor interne pentru poziții de conducere și management.

Alăturați-vă echipei noastre și trimite cv tău la: cv@easyhr.md.

E-mail: cv@easyhr.md.
+(373) 68400744

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide