Manager vânzări in oficiu - Chișinău

OPORTUNITATE DE CARIERĂ:

Compania FluxMester caută un Manager Vânzări Domnisoara sau Doamna dinamica și talentat pentru a se alătura echipei noastre din orașul Chișinău! Dacă ești o persoană cu abilități excelente de comunicare și negociere, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine!

Despre Noi:
FluxMester este un lider în producția și furnizarea de uși și ferestre din PVC și aluminiu, rulouri pentru ferestere si porti de garaj. Cu o experiență bogată în industrie și un angajament ferm față de calitate și inovație, ne străduim să oferim soluții excelente clienților noștri, contribuind la frumusețea și funcționalitatea locuințelor și spațiilor comerciale.

Responsabilități:

  • Contactarea potențialilor clienți în zona Chișinăului.
  • Prezentarea produselor noastre și oferirea de consultanță expertă clienților.
  • Elaborarea și urmărirea ofertelor comerciale.
  • Negocierea și încheierea contractelor de vânzare.
  • Menținerea unei relații excelente cu clienții existenți și dezvoltarea unei rețele de clienți loiali.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra cu noi produse.
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări în teren.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a programelor Microsoft Office.

Beneficii:

  • Salariu atractiv de 7500 lei, adaugator procent din vinzari unde ai posibilitatea de a cistiga de la 12000 la 25000 lei.
  • Oportunități excelente de avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant.
  • Training și dezvoltare profesională continuă.

Cum să aplici:
Dacă ești interesat de această poziție și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de email fluxmester@gmail.com sau suna pe numarul 067499998. Te rugăm să menționezi în subiectul emailului "Manager vinzari - Chișinău".

Alătură-te echipei noastre și fii parte din succesul nostru în creștere! FluxMester așteaptă să te cunoască!

Telefon: 067499998
E-mail: fluxmester@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide