Lead Manger

Lead Manger

Compania MIRAX a fost fondată de agenți imobiliari cu experiență pentru a oferi o gamă completă de servicii imobiliare de înaltă calitate.

Suntem în căutarea unui Lead Manager.

Responsabilități

  • Crearea și gestionarea strategiilor de generare a leadurilor pe diferite platforme de social media.
  • Crearea și optimizarea anunțurilor pentru a atrage și a converti leaduri calificate.
  • Monitorizarea și analizarea performanței postărilor pentru a identifica oportunități de îmbunătățire.
  • Colaborarea cu echipele de marketing și vânzări pentru a asigura o integrare eficientă a proceselor de generare a leadurilor.
  • Raportarea regulată a rezultatelor și a progresului către conducerea companiei.

Cerințe față de candidați:

  • Experiență în generarea de leaduri pe social media.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a analiza datele și de a trage concluzii relevante pentru a optimiza campaniile.
  • Abilități organizatorice și atenție la detalii.
  • Calități personale: comunicabil; creativ; responasbil; ager; orientat spre rezultat.

Oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant.
  • Posibilitatea de a contribui la creșterea și dezvoltarea unei companii în plină expansiune.
  • Pachet salarial atractiv (salariu fix + bonusuri)

Dacă consideri că te potrivești pentru a fi Lead Manager în compania MIRAX, așteptăm CV-ul tău la adresa electronică: hr@mirax.md iar noi te vom contacta cât mai curând posibil.

Alte anunțuri publicate de această companie

Agent Imobiliar

27 Aprilie 2024
Trimite CV

Office Manager

Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide