Director Departament Vânzari

Compania MIRAX a fost fondată de agenți imobiliari cu experiență pentru a oferi o gamă completă de servicii imobiliare de înaltă calitate.

Anunțăm concurs pentru poziția de Director în Departamentul de Vânzări.

Responsabilități

  • Gestionarea echipei de agenți imobiliari pentru a atinge obiectivele de vânzări;
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a maximiza veniturile agenției;
  • Motivarea echipei de agenți imobiliari pentru a menține un nivel ridicat de performanță;
  • Asigurarea respectării standardelor etice și legale în toate activitățile desfășurate de către echipa de vânzări;
  • Furnizarea de asistență și consultanță în cadrul tranzacțiilor de vânzare sau cumpărare a proprietăților;
  • Monitorizarea tendințelor pieței imobiliare pentru identificarea oportunităților de creștere;
  • Furnizarea rapoartelor periodice privind performanța vânzărilor.

Cerințe față de candidați:

  • Diplomă de studii superioare într-un domeniu relevant;
  • Experiență anterioară de minim 5 ani în conducerea echipei de vânzări;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interumană;
  • Capacitatea de a motiva și inspira pe ceilalți să-și atingă potențialul maxim;
  • Competențe solide în gestionarea situațiilor conflictuale;
  • Vorbirea fluentă a limbii române și ruse;
  • Cunoștințe foarte bune de operare PC;
  • Permis de conducere, categoria B;
  • Automobil propriu.

Calități personale: persoană orientată spre rezultat; comunicabilă; organizată, perseverentă; profesionistă, corectă, gândire critică.

Oferim:

  • Venituri generoase (salariu fix + comisioane);
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Laptop și telefon de serviciu;
  • Instruire și integrare în domeniul imobiliară;
  • Angajament pe termen lung.

Dacă consideri că te potrivești pentru a fi Director în Departamentul de Vânzări în compania MIRAX, așteptăm CV-ul tău la adresa electronică: hr@mirax.md, iar noi te vom contacta cât mai curând posibil.

Alte anunțuri publicate de această companie

Office Manager

27 Aprilie 2024
Trimite CV

Agent Imobiliar

Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide