Digital Marketing Specialist

We are hiring:

Echipa Midnight Works este în căutarea unui coleg responsabil de analiza și evaluarea campaniilor de promovare pentru prognozarea și îmbunătățirea rezultatelor companiei

Responsabilități:
- Elaborarea și coordonarea strategiei de dezvoltare a produsului
- Analiza pieței, implementarea noilor mecanisme pentru promovarea produsului
- Managementul conținutului și campaniilor de promovare prin intermediul  Facebook Ads, Mobile AdNetworks
- Planificarea și prognozarea bugetelor pentru campanii și raportarea rezultatelor
- Analiza contentului campaniilor de promovare prin intermediul Facebook Analytics

Cerințe:
- Experiență de lucru în calitate de Business Manager- constituie un avantaj
- Crearea și întreținerea reclamelor, analiza și adaptarea campaniilor, analiza pieței
- Experiență de lucru cu Mobile și Game UA, Google Ads- constituie un avantaj
- Experiență de lucru cu piața worldwide- constituie un avantaj
- Abilități bune de comunicare și lucru în echipă
- Abilitatea de a compila, analiza și de a lucra cu seturi mari de date
- Experiență de lucru cu platforma Facebook Ads
- Experiență in testarea și evaluarea noilor platforme de promovare

Beneficii:
- Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
- Suntem rezidenți IT Park
- Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
- Angajare oficială, pachet social inclus
- Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
- Colectiv tânăr, amabil și sociabil
- Activități de Team-building

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works   sau sunați direct la numărul: +37369666650

Alte anunturi publicate de aceasta companie