Game Designer (10000 - 20000 mdl)

Compania Midnight.Works își lărgește echipa de profesioniști!

Responsabilități:

  • Crearea planului unui proiect pas cu pas-planul jocului cu sisteme de mecanică, de interacționare a jucătorului, evenimente, etc.
  • Cunoștințe în Level Design (crearea nivelului/ măpii balansate)
  • Cunoștințe în User Experience și psihologia omului
  • Cunoștințe parțiale din fiecare domeniu (3D Design, programare, UI Design). Cunoștințe din fiecare domeniu se necesită pentru colaborarea eficientă dintre membrii echipei, sortarea taskurilor și crearea legăturii dintre departamentele de design și programare
  • Gândire creativă (viziuni și idei cum să arate produsul final) și gândire analitică (înțelegerea funcțiilor mai importante, prioritare și care vor dura mai mult timp de implementat)
  • Experiență și cunoștințe de perfecționare a produsului prin efecte vizuale, user feedback, sunete, etc.
  • Skill-uri în desen (pentru a expune ideile în schițe)

Cerințe de bază:

  • Experiență într-o poziție similară (minim 1 an)
  • Cunoștinte extinse despre mecanica jocurilor
  • Experiență de lucru cu Unity
  • Cunoașterea pachetelor 3D Max/Maya- avantaj
  • Cunoașterea limbii romane și engleze

Ce va oferim:

  • Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
  • Implicarea și impact 100% în procesul de crearea al unui joc de top
  • Suntem rezidenți IT Park
  • Curs deplin de limba engleza
  • Abonament la sala de sport
  • Pizza party lunar in incinta companiei
  • Parcare subterana (50% achitat de companie)
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • Activități de Team-building

Dacă sunteți în căutarea unor noi oportunități de dezvoltare, atunci așteptăm cu mare drag CV-ul și Portofoliul Dvs. la adresa hr@midnight.works
Web: https://midnight.works/
Instagram:  https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook:  https://www.facebook.com/www.midnight.works/

Компания Midnight.Works расширяет свой штат профессионалов!

Обязанности:

  • Создание пошагового плана проекта/плана игры с механиками, системами взаимодействия игроков, событиями и т.д.
  • Знание левел-дизайна (создание уровней/сбалансированных карт)
  • Знание пользовательского опыта и психологии человека
  • Частичное знание каждой области (3D-дизайн, программирование, дизайн пользовательского интерфейса). Знание каждой области необходимо для эффективного сотрудничества между членами команды, сортировки задач и объединения отделов дизайна и программирования.
  • Креативное мышление (видения и представления о том, как должен выглядеть конечный продукт) и аналитическое мышление (понимание наиболее важных, приоритетных функций, реализация которых потребует больше времени)
  • Опыт и знания по улучшению продукта с помощью визуальных эффектов, отзывов пользователей, звуков и т. д.
  • Умение рисовать (выражать идеи в эскизах)

Базовые требования:

  • Опыт работы на аналогичной должности (минимум 1 год)
  • Отличное знание игровой механики
  • Опыт работы с Юнити
  • Знание пакетов 3D Max/Maya - преимущество
  • Знание румынского и английского языков

Что мы предлагаем:

  • Возможность стать частью всемирно известной компании
  • 100% вовлеченность и влияние в процессе создания топовой игры
  • Мы резиденты IT Park
  • Курс по английскому языку
  • Абонимент в спортзал
  • Ежемесячные pizza party в кругу компаний
  • Подземный паркинг (50% оплата со стороны компании)
  • Гибкая заработная плата, устанавливаемая по взаимному согласию в зависимости от ваших навыков.
  • Официальное трудоустройство, социальный пакет включен
  • Стабильный график работы: 9:00-18:00, понедельник-пятница
  • Командообразующие мероприятия

Если вы ищете новые возможности для развития, мы с нетерпением ждем вашего резюме и портфолио на hr@midnight.works
Интернет: https://midnight.works/
Инстаграм: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/

Alte anunțuri publicate de această companie

Barman

19 Aprilie 2024
Trimite CV

IT-Recruiter

Trimite CV

Video Editor

Trimite CV
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,