Junior Project Manager

Angajam

Responsabilități:
- Planificarea și definirea scopului fiecărui proiect
- Distribuirea și monitorizarea sarcinilor persoanelor incadrate în proiect
- Gestionarea și pregătirea documentației
- Participarea la întâlniri de tip business, dacă va fi necesar

Cerințe:
- Cunoașterea limbilor române și ruse
- Abilitatea de a găsi individual și rapid informațiile necesare, de a le analiza și de a oferi concluzii (corecte)
- Responsabilitate, amabilitate, punctualitate, inițiativă
- Identificarea metodelor de realizare a sarcinilor într-un tempou rapid
Beneficii:
- Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
- Suntem rezidenți IT Park
- Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
- Angajare oficială, pachet social inclus
- Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
- Colectiv tânăr, amabil și sociabil
- Activități de Team-building

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works    sau sunați direct la numărul: +37369666650

Обязанности:
- Планирование и определение цели каждого проекта
- Распределение и контроль задач лиц, включенных в проект
- Ведение и подготовка документации
- Посещение деловых встреч при необходимости

Требования:
- Знание румынского и русского языков
- Умение быстро и индивидуально находить необходимую информацию, анализировать ее и делать (правильные) выводы
- Ответственность, доброжелательность, пунктуальность, инициативность
- Определение методов для выполнения задач в быстром темпе

Что мы можем предложить:
- Возможность стать частью всемирно известной компании
- Мы резиденты IT Park
- Гибкая заработная плата, согласованная в зависимости от ваших навыков
- Официальное трудоустройство, социальный пакет включен
- Стабильный график работы: 9:00-18:00, понедельник-пятница
- Молодой, добрый и общительный коллектив
- Командообразующие мероприятия

Чтобы стать частью команды Midnight.Works, отправьте свое резюме по адресу: hr@midnight.works   или позвоните по номеру: +37369666650

Alte anunturi publicate de aceasta companie