Devizier

Cine suntem:

Satul German - cel mai mare proiect imobiliar din țară.
Ne propunem să cream de la zero o infrastructură bine dezvoltată, să aducem noi standarde în domeniul construcțiilor, să oferim noi standard de calitate și de viață celor peste 5000 de viitori locuitori.

Poziția Disponibilă:

Devizier

Responsabilități:

  • Analizarea documentației tehnice și elaborarea devizelor pentru proiecte de construcții sau lucrări specifice.
  • Estimarea costurilor pentru materiale, manoperă și echipamente necesare pentru finalizarea proiectelor.
  • Colaborarea strânsă cu departamentele tehnice și de achiziții pentru a obține informațiile necesare pentru devizare.
  • Verificarea și actualizarea constantă a prețurilor de pe piață pentru a asigura acuratețea estimărilor de cost.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul devizării și estimării costurilor, preferabil în industria construcțiilor sau a lucrărilor publice.
  • Cunoștințe solide în interpretarea documentației tehnice și a planurilor de construcție.
  • Cunoștințe in utilizarea MS Office, AutoCAD, ArhiCAD.
  • Abilități excelente de analiză și calcul matematic.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită stricte.
  • Diploma de studii superioare în domenii relevante.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și profesionistă.
  • Dezvoltare profesională și posibilități de avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru stimulant și colaborativ.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.

Dacă sunteți un profesionist pasionat, cu abilități în analiză și raportare financiară, vă invităm să aplicați pentru această poziție. Trimiteți CV-ul la adresa de email hr@satulgerman.md.

Menționați în subiectul emailului "Aplicare Devizier".

Sau ne puteti telefona la numarul: 060377557

Suntem nerăbdători să vă cunoaștem și să vă urmărim succesul în cadrul echipei noastre!

E-mail: hr@satulgerman.md
Telefon: 060377557

Alte anunțuri publicate de această companie