Inginer Devizier

„Cub-Gaz Grup” SRL angajează:

Responsabilități:

  • elaborarea, verificarea și analiza documentației de proiect și deviz și evidența volumului lucrărilor îndeplinite;
  • efectuarea calculelor de deviz și pregătirea documentelor necesare pentru realizarea procedurilor de licitație;
  • verificarea ofertelor comerciale și a devizelor de cheltuieli prezentate de organizațiile de antrepriză;
  • întocmirea actelor de confirmare a lucrărilor îndeplinite;
  • elaborarea ofertelor comerciale, devizelor de cheltuieli și a calculațiilor;
  • relaționare cu clienții, furnizorii și instituțiile de proiectare pe subiecte de ordin tehnic și comercial.

Cerințe:

  • cunoașterea programelor de devize (WinSmeta), capacitatea de a crea tabele și formule în Excel;
  • cunoașterea cadrului normativ în domeniul formării prețurilor de deviz și a legislației în domeniul construcțiilor;
  • cunoașterea etapelor și tehnologiilor de realizare a lucrărilor de construcții;
  • capacitatea de a citi documentele în construcții (proiecte, desene tehnice, scheme, planuri);
  • experiență anterioară în domeniul construcției rețelelor inginerești (ar fi binevenită).

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • salariu motivant;
  • portunități de carieră;
  • posibilitatea de a face pate dintr-o echipă tînără și unită.

Program de lucru: 9:00-18:00 (5 zile lucrătore pe săptămînă).

Telefon: 079-11-99-12, 079-00-15-00
E-mail: cub@gaz.md
Web: http://www.gaz.md/

Alte anunțuri publicate de această companie