Controlori calitate

Compania Molltex Group SRL angajează:

Molltex Group SRL caută persoane dedicate și profesioniste pentru a se alătura echipei noastre dinamice, pentru poziția de Controlori Calitate.

Responsabilități:
  • Verificarea și evaluarea calității produselor finite conform standardelor stabilite de companie și cerințelor clienților.
  • Inspectarea detaliată a articolelor textile pentru identificarea oricăror defecte sau imperfecțiuni.
  • Întocmirea rapoartelor de inspecție și documentarea rezultatelor pentru fiecare lot de produse.
  • Comunicarea eficientă cu echipa de producție pentru remedierea problemelor de calitate identificate.
  • Asigurarea respectării standardelor de siguranță și calitate în întreaga linie de producție.
Cerințe:
  • Abilități excelente de observație și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și ritmat.
  • Abilități bune de comunicare și spirit de echipă.
Oferim:
  • Instruire.
  • Salariu competitiv, în concordanță cu experiența și performanța.
  • Tichete de masă pentru a asigura o alimentație sănătoasă și echilibrată.
  • Transport asigurat către locul de muncă, pentru a vă facilita deplasările zilnice.
  • Condiții de lucru conforme standardelor europene, într-un mediu sigur și plăcut.
Dacă sunteți interesat/ă să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la menținerea calității superioare a confecțiilor noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email HR@molltexgroup.md sau să ne contactați la  numărul de telefon 068795500.

Așteptăm cu nerăbdare să lucrăm împreună pentru atingerea obiectivelor noastre comune și pentru succesul continuu al companiei noastre.

mun. Bălți, str. Decebal 13
tel.: 068795500

Telefon: 068795500
E-mail: hr@molltexgroup.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide