Electrician

FABRICA DE CONFECTII SRL "MOLLTEX GROUP"
ANUNTA URMATORUL LOC VACANT:

Electrician

Responsabilități:

  • Înlocuirea completă sau parțială a cablurilor electrice în producție;
  • Instalarea, transferul sau repararea echipamentului de iluminat;
  • Instalarea și repararea contoarelor electrice, tablourilor electrice;
  • Instalarea sau repararea prizelor, întrerupătoarelor;
  • Asigură integritatea instalațiilor electrice, pentru a evita riscuri de electrocutare, incidente.

Cerințe:

  • Studii secundare profesionale, atestat de calificare;
  • Cunoașterea actelor normative și a standardelor din domeniu;
  • Experiență într-o ocupație similară de cel puțin 1 an.

Oferim:

  • Salariu motivant, achitat la timp;
  • Tichete de masă;
  • Transport asigurat;
  • Program de lucru: Luni - Vineri, 08:00 - 16:50.

Adresa: or. Rîșcani, str. Trandafirilor 5

Te așteptăm în echipa noastră!

E-mail: HR@molltexgroup.md
Telefon de contact: 067779912

Alte anunțuri publicate de această companie