Contabil(ă)

Clientul nostru - furnizor de produse și servicii agricole.

Contabil(ă)

Compania oferă:

  • Salariu: 10 000 MDL
  • Grafic de lucru: luni – vineri, de la 09:00 până la 18:00
  • Angajare oficială
  • Pachet social complet
  • Oficiul companiei: sectorul Râșcani

Responsabilități:

  • Înregistrarea documentelor primare (facturi, chitanțe, documente de transport etc.)
  • Reflectarea operațiunilor financiare în registrele contabile
  • Pregătirea și depunerea declarațiilor fiscale
  • Contul mișcării mărfurilor în 1C
  • Respectarea standardelor și cerințelor contabile și fiscale

Cerințele companiei:

  • Studii superioare economice
  • Experiență de lucru în calitate de contabil de la 1 an
  • Cunoașterea programei 1С
  • Experiență practică în lucrul cu Excel

Vă rugăm, să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md.
Expediază cererea pe site-ul postului: http://sbc-hr.vacancy.tilda.ws/contabil_1
Тelefon: +373 68695904

E-mail: job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904

Alte anunțuri publicate de această companie