Contabil Sef | business development

Suntem în căutare de:

Despre companie

Suntem o echipă de profesioniști care investesc constant în formarea și dezvoltarea angajaților lor.

În prezent, căutăm un contabil șef.

Lucrăm în domenii precum:

  • externalizarea proceselor de afaceri
  • IT Parc
  • Call-centru

Descrierea jobului

  • Contabilitatea completă a grupului de companii
  • Monitorizarea modificărilor legislației actuale și afișarea lor în sistemul contabil
  • Interacțiunea cu autoritățile fiscale, Fondul de asigurări sociale etc.
  • Pregătirea și prezentarea la timp a rapoartelor contabile, fiscale și statistice

Cerințe pentru candidat

  • Experiență de cel puțin 5 ani într-o poziție similară
  • Experiență în gestionarea unei echipe
  • Cunoașterea sistemului organizatoric și financiar-contabil
  • Cunoașterea tuturor domeniilor de contabilitate
  • Cunoștințe PC: 1C, Excel, Outlook
  • Cunoașterea limbilor română și rusă

Oferim

  • Grafic de muncă L –V, 08:00- 17:00 sau 09:00- 18:00
  • Oficiu modern si confortabil
  • Angajarea oficială din prima ziua lucrătoare
  • Instruire corporativă în detrimentul companiei

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide