Consultant/ă sector nebancar or. Hîncești

Angajăm:

Candidatul Ideal

  • Studii superioare sau medii;
  • Experiență de lucru în domeniu constituie avantaj.
  • Capacitate de analiză și sinteză în procesul decizional;
  • Cunoștințe bune de operare PC: Word, Excel;
  • Orientare către performanță;
  • Capacitatea de analiză (capacitatea de înțelegere, interpretare și sinteză a elementelor esențiale dintr-un volum de informații);
  • Abilitatea de a gestiona eficient timpul de lucru, de a organiza, planifica și prioritiza sarcinile de lucru.

Descrierea jobului

  • Informeaza clientii cu privire la noile produse;
  • Ofera clientilor noile produse ale societatii;
  • Este implicat in promovarea produselor;
  • Îndeplinirea obiectivelor lunare ale companiei;
  • Menținerea relațiilor cu clienții din portofoliu;
  • Activități administrative.
  • Planificarea activității de vânzare.

Ce iti oferim?

  • Mediu de lucru dinamic;
  • Contract de munca pe perioadă nedeterminată;
  • Programe de training și dezvoltare personală;
  • Posibilităti de dezvoltare în cadrul companiei;
  • Salariu fix și bonusuri lunare de performanță.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide