Conducător-Organizator al Obiectelelor

G4SCompany angajează:

Compania Cladiri Inteligente, specializată în sisteme sanitare, electrice, este în căutarea de o persoană pentru funcția de Conducător-Organizator pentru obiectele situate în România, București.

Din responsabilități:
  • Supravegherea departamentului de montaj pentru a asigura executarea eficientă a lucrărilor conform standardelor de calitate și termenei limită,
  • Administrarea documentelor financiare și administrarea resurselor financiare în mod responsabil,
  • Asigurarea unui mediu de lucru curat și sigur pentru echipă,
Cerințe:
  • Experiență anterioară în domeniul construcțiilor sau a lucrărilor de montaj (preferabil).
  • Abilități de comunicare și management al timpului.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva problemele rapid și eficient.
  • Atitudine pozitivă și orientată către rezultat.
  • Disponibilitatea de a lucra la program flexibil, inclusiv ore suplimentare atunci când este necesar.
Beneficii:
  • Lucru într-un mediu dinamic cu creștere în carieră până la Fondator.
  • Angajarea oficială,
  • Salariu atractiv, la timp.
  • Cazare Gratuită.
Trimite CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de e-mail angajator.md@gmail.com.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide