Șef șantier / Прораб

ANGAJĂM:

Angajăm ȘEF ȘANTIER / Прораб, în România, energic, dispus să învețe și pregătit să se alăture unui mediu activ și axat pe îndeplinirea lucrărilor la timp și calitativ.

În această funcție, vei juca un rol important în organizarea echipei de Moldoveni, planificarea obiectelor în construcții (blocuri locative în București) specialiști în electricitate, podele calde și sanitare.

Cerințele față de candidat
  • Activ și orientat către finisarea și darea în primire a obiectelor;
  • Abilități excelente de organizare și planificare;
  • Abilitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan;
  • Capabil să lucreze într-un mediu de echipă;
  • Dispus să învețe și să se adapteze.
Responsabilitățile candidatului
  • Organizarea echipelor pentru a finaliza calitativ și la timp lucrările de electricitate și sanitare.
Oferim posibilitatea de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic, în România. Salariul este de la 1000 - 4000 euro, în funcție de calificările candidatului. Oferim de asemenea cazare Gratuită, împreună cu serviciile comunale gratuite. telefonie corporativă, inclusiv transport.

Creștere în carieră - dacă ai rezultate bune, ai suport, și posibilitatea de a deveni Directorul firmei.

Sună acum la 068282555 sau transmite Cv-ul la adresa: angajator.md@gmail.com.

E-mail: angajator.md@gmail.com
068282555

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть