Asistent Marketing Manager

Arron - Service Centrul specializat în deservirea tehnicii de calcul HP, Canon, Acer, Asus, Apple anunță concurs pentru funcția de:

Căutăm un stagiar de marketing energic și automotivat care să se alăture departamentului nostru de marketing în creștere.

Dacă ești o persoană ambițioasă care dorește să-și construiască o carieră în social media și marketing de conținut, atunci vrem să lucrăm cu tine. Munca dumneavoastră va include foarte mult studiu, smm, creare content de continut, SEO, Google ads, Instagram, Facebook.

Pe lângă faptul că ești un comunicator excelent, ar trebui să ai abilități excelente de organizare și multitasking.

Responsabilitati stagiar de marketing:

  • Efectuarea de analize de piață și cercetare pe cele mai recente tendințe.
  • Asistență în sarcinile administrative zilnice.
  • Proiectarea și prezentarea de noi idei de campanii de social media.
  • Monitorizarea tuturor platformelor de social media pentru știri, idei și feedback la modă.
  • Pregatirea de prezentari promotionale detaliate.
  • Ajutor la planificarea și găzduirea evenimentelor de marketing.
  • Cercetarea și evaluarea conținutului digital și de marketing al concurenței.
  • Contribuția la crearea de machete, campanii de e-mail și conținut de social media.

Cerințe pentru stagiarul de marketing:

  • Înscrierea curentă la un curs de licență pentru marketing, comunicare sau într-un domeniu similar.
  • Cunoașterea software-ului de marketing și a platformelor de social media.
  • Bună înțelegere a celor mai recente tendințe și tehnici de marketing.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
  • Trebuie să aibă o pasiune pentru marketing.
  • Abilități remarcabile de multitasking.

E-mail: hr@arron.md
068474645

Alte anunțuri publicate de această companie