Asistent Manager Marketing

Angajăm:

Căutăm Asistent Manager Marketing care să ne ajute să îmbunătățim performanța în vânzări și să creștem considerabil numărul acestora.

Despre noi
Compania „Grifon” a apărut ca răspuns al nevoii de a găsi produse vestimentare și articole de încălțăminte atât de calitate superioară, cât și la cel mai bun preț!
Astfel, din 2017, compania Grifon s-a focusat să aducă elementul „altceva” pe piață. Ne ajutăm clienții prestând servicii adaptate necesităților pentru a satisface preferințele legate de preț și calitate.

Descrierea jobului
Pe postul de Asistent Manager Marketing vei fi responsabil de 8 obiective importante:

  • Crearea și actualizarea publicităților online și offline;
  • Plasarea contentului pe rețelele sociale cu setarea tehnică corectă;
  • Managementul site-urilor companiei;
  • Identificarea și stabilirea relațiilor de cooperare cu influencerii;
  • Generarea noilor solicitări pe platformele online/offline;
  • Monitorizarea tendințelor pentru social media și aplicarea lor în practică;
  • Lucrul cu baza de clienți și sistemul de loializare;
  • Promovarea brandurilor companiei.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferim unui salariu mediu de 15000 lei;
  • Program de lucru: 8 ore/zi, grafic flexibil;
  • Concediu de odihnă și concediu medical.

Cerință obligatorie:

  • Experiență de muncă în domeniul marketing-ului minim 1 an.

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai urmat cursuri de instruire în domeniu marketing-ului;
  • Ești motivat și orientat către realizarea obiectivelor și îndeplinirea targetului;
  • Ai cunoștințe și înțelegi ce înseamnă o relație constantă cu un client;
  • Ai abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu clienții și colegii;
  • Ai cunoștințe de MS Office.

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email hr.bizumen@gmail.com
cu tema email „Vreau să lucrez la Grifon în calitate de Asistent Manager Marketing”

Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.

Alte anunțuri publicate de această companie