Agent de vânzări - Leova, Cantemir, Cahul

Angajăm:

Coca-Cola Hellenic Moldova este una dintre cele mai mari companii din sectorul FMCG din Republica Moldova cu o istorie de 29 de ani, parte a grupului de companii Coca-Cola Hellenic prezent în 29 de țări. Portofoliul produselor include brand-urile: Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Cappy Pulpy, Dorna, Fuzetea, RICH și BURN.

Departament: Vânzări

Rol: Să dezvolte clienţii şi zona de care răspunde în scopul realizării bugetului de vînzări şi a indicatorilor de piață ai Companiei.

Locaţie:  Leova, Cantemir, Cahul

Oferim:

  • Mediu de lucru ce încurajează inițiativa.
  • Lucru cu cele mai representative branduri globale, cu un portofoliu care crește de la an la an.
  • Echipă de traineri dedicată dezvoltării tale.
  • Recunoașterea rezultatelor și a performanțelor.
  • Diversitatea activității prin gestionarea unui portofoliu complex de produse.
  • Oportunități de promovare.
  • Beneficii atractive (mașină, bonusuri, tichete de masă, prime, asigurare medicală, concursuri interne).
  • Grafic de lucru: luni-vineri; sîmbăta/duminca zile de odihnă.

 Responsabilități principale:

  • Dezvoltarea pieței prin clienți noi.
  • Propunere și implementare inițiative de dezvoltare a clienților.
  • Execuție în piață la cel mai înalt nivel.
  • Comunicarea și colaborarea cu agenții distribuitorilor.
  • Implementarea promoțiilor conform calendarului de marketing.
  • Plasare mijloace fixe (vitrine frigorifice, rafturi) la clienţii din zona sa.
  • Mercantizarea vitrinelor/ utilajelor frigorifice ale Companiei.

Criterii Eligibilitate:

  • Cunoştinţe şi experienţă în domeniul vânzărilor;
  • Permis de conducere cat. B - cutie manuală;
  • Studii medii finalizate (studii superioare–avantaj);
  • MS Office;

  • Ești pasionat de o carieră în vânzări
  • Ești Curios și cu inițiativă
  • Îți dorești să obții rezultate
  • Îți place să lucrezi în echipă
  • Ești însetat de auto-îmbunătățire și dezvoltare profesională
  • Valorile și integritatea puternică te conduc în activitatea ta

Dacă eşti interesat în această poziţie aplică on-line pe https://rb.gy/oigbdq sau expediază CV-ul tău la adresa md.job@cchellenic.com cu mențiunea Agent de vânzări - Leova, Cantemir, Cahul.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide