Merchandiser

Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:
• Cunoașterea limbii de stat și ruse la un nivel avansat (vorbit);
• Abilități de comunicare și lucru în echipă;
• Persoană orientată către rezultat;
• Responsabil, punctual, prezentabil;
• Experientă la un post similar sau minim de 1 an;
Responsabilități:
• Aranjarea sortimentului de mărfuri în conformitate cu standardele de merchandising și brandbookului companiei plasarea, actualizarea materialelor publicitare și a echipamentelor pentru producția publicitară
• Verificarea calității mărfii;
• Realizarea rotației mărfurilor la raft;
• Informarea supervizorului și a reprezentantului comercial responsabil cu privire la cantitatea insuficientă a mărfurilor;
• Participarea la formarea comenzii de către client.
Ofertă:
• Pachet salarial stabil plus bonusuri în funcţie de performanţă;
• Mediu de lucru modern, colectiv tânăr, prietenos;
• Posibilitatea de dezvoltare în cadrul unei companii dinamice.
• Permis de conducere cat.B, constituie un avantaj.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide