Merchandiser

Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:
• Cunoașterea limbii de stat și ruse la un nivel avansat (vorbit);
• Abilități de comunicare și lucru în echipă;
• Persoană orientată către rezultat;
• Responsabil, punctual, prezentabil;
• Experientă la un post similar sau minim de 1 an;
Responsabilități:
• Aranjarea sortimentului de mărfuri în conformitate cu standardele de merchandising și brandbookului companiei plasarea, actualizarea materialelor publicitare și a echipamentelor pentru producția publicitară
• Verificarea calității mărfii;
• Realizarea rotației mărfurilor la raft;
• Informarea supervizorului și a reprezentantului comercial responsabil cu privire la cantitatea insuficientă a mărfurilor;
• Participarea la formarea comenzii de către client.
Ofertă:
• Pachet salarial stabil plus bonusuri în funcţie de performanţă;
• Mediu de lucru modern, colectiv tânăr, prietenos;
• Posibilitatea de dezvoltare în cadrul unei companii dinamice.
• Permis de conducere cat.B, constituie un avantaj.
Телефон:
079923335
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть