Manager vanzari 1500 eur

Agentie de recrutare
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 1500 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități față de candidat:

Administrarea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă.
Analizarea pieții imobiliare;
Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți;
Organizarea întâlnirilor, negocierilor și prezentărilor, intermedierea tranzacțiilor imobiliare;
Promovarea ofertelor folosind strategia internă a companiei.

Candidatul ideal:

Abilitatea de a iniția și susține relații de parteneriat productive;
Bune abilităţi de comunicare în limba română și rusă
Dorință de ași depăși limitele proprii și iubitor de provocări;
Dornic de creștere profesională și venit financiar bun;
Experiență în vânzări va constitui un avantaj;
Să dețină excelente abilități de comunicare;
Persoană responsabilă, eficientă cu spirit competitiv;
Persoană activă și orientată spre rezultat;
Prezenta business;
Punctual, ambițios și charismatic.
Persoana de contact:
Dalya
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide