Manager vanzari 1500 eur

Agentie de recrutare
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 1500 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități față de candidat:

Administrarea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă.
Analizarea pieții imobiliare;
Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți;
Organizarea întâlnirilor, negocierilor și prezentărilor, intermedierea tranzacțiilor imobiliare;
Promovarea ofertelor folosind strategia internă a companiei.

Candidatul ideal:

Abilitatea de a iniția și susține relații de parteneriat productive;
Bune abilităţi de comunicare în limba română și rusă
Dorință de ași depăși limitele proprii și iubitor de provocări;
Dornic de creștere profesională și venit financiar bun;
Experiență în vânzări va constitui un avantaj;
Să dețină excelente abilități de comunicare;
Persoană responsabilă, eficientă cu spirit competitiv;
Persoană activă și orientată spre rezultat;
Prezenta business;
Punctual, ambițios și charismatic.
Контактное лицо:
Dalya
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть