Inginer programator administrare billing

Moldtelecom
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Atribuții de funcție:

Identifică şi soluţionează incidentele de funcţionare a sistemelor informationale
Administrează şi deservește sistemelor informationale
Acordă suport utilizatorilor interni în exploatarea sistemelor informationale
Monitorizează procesele executate de sistemele informaționale
Interacționează cu grupurile de suport extern

Cerințe față de candidat:

Studii superioare în domeniul IT sau relevante;
Cunoaşterea la nivel mediu limbajelor PL/SQL și SQL;
Abilităţi de diagnosticare şi soluţionare a problemelor apărute la nivel de software;
Abilităţi analitice;
Abilităţi de administare SO Windows– nivel mediu
Cunoașterea limbilor română,engleza, rusă.
Responsabilitate, inițiativă, flexibilitate;
Dorința de a învăța lucruri noi;
Abilitatea de a lucra in echipa și individual.

Ce oferim:

grafic de lucru full time (8 ore)
pachet atractiv de recompense și beneficii
program de integrare și dezvoltare continuă prin traininguri
evoluția în carieră
mediu prietenos

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa cariera@moldtelecom.md, menţionînd postul pentru care aplică (inginer programator administrare billing).
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu. E-mail: cariera@moldtelecom.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide