Croitor - cusator cu experiență în domeniul cusutului individual, atelier de croitorie și broderie computerizata, sect Buiucani, str Alba Iulia 77/17

Amelia Atelier
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 9000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descriere:
Suntem un atelier de croitorie dedicat calității și detaliiilor fine, iar acum căutăm să aducem un croitor talentat în echipa noastră. Dacă sunteți pasionat de arta croitoriei și aveți experiență în domeniu, vă invităm să vă alăturați echipei noastre.

Responsabilități:
- Confecționarea și ajustarea articolelor vestimentare conform cerințelor clienților
- Executarea cusăturilor fine și a finisajelor de înaltă calitate
- Consultarea clienților pentru a înțelege nevoile și preferințele lor

Cerințe:
- Experiență anterioară în croitorieAbilități excelente de cusut și finisare
- Atent la detalii și orientat către calitate
- Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă și cu clienții.
- Să cunoască și Limba română

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa tel .pe Nr 060854311. Sau veniți în atelier.Str Alba Iulia 77/17. Buiucani Doar persoane cu experiență.
Telefon:
060864311
Persoana de contact:
Natalia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide