Croitor - cusator cu experiență în domeniul cusutului individual, atelier de croitorie și broderie computerizata, sect Buiucani, str Alba Iulia 77/17

Amelia Atelier
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 9000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Descriere:
Suntem un atelier de croitorie dedicat calității și detaliiilor fine, iar acum căutăm să aducem un croitor talentat în echipa noastră. Dacă sunteți pasionat de arta croitoriei și aveți experiență în domeniu, vă invităm să vă alăturați echipei noastre.

Responsabilități:
- Confecționarea și ajustarea articolelor vestimentare conform cerințelor clienților
- Executarea cusăturilor fine și a finisajelor de înaltă calitate
- Consultarea clienților pentru a înțelege nevoile și preferințele lor

Cerințe:
- Experiență anterioară în croitorieAbilități excelente de cusut și finisare
- Atent la detalii și orientat către calitate
- Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă și cu clienții.
- Să cunoască și Limba română

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa tel .pe Nr 060854311. Sau veniți în atelier.Str Alba Iulia 77/17. Buiucani Doar persoane cu experiență.
Телефон:
060864311
Контактное лицо:
Natalia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть