Contabil/ă

WeTrade
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe profesionale:

Studii superioare economice (facultatea Contabilitate);
Bune cunostinte de contabilitate primara si generala;
Cunoasterea principiilor generale de contabilitate, legi si reglementari aplicabile;
Experienta intr-un post similar minim 2 ani;
Cunostinte operare PC: Windows, MSOffice;
Cunostinte programe specializate de contabilitate (1-C v.8.3).

Aptitudini:

Gândire analitică;
Atitudine dinamică, deschisă, comunicativă;
Capacitate de adaptare si invatare rapida.

Sarcini si responsabilitati:

Pregatirea și verificarea lunară a Registrului de livrări;
Evidența blanchetelor de strictă evidență;
Întocmirea actelor de verificare;
Gestiunea operațiunilor de casă;
Participarea la procesul de inventariere a stocurilor cu emiterea rapoartelor de rigoare.

Condiții:

Salariu competitiv si pachet social asigurat;
Condiții comfortabile de muncă;
Transport de serviciu;
Telefon corporativ.

Vă rugam să trimiteti CV-ul pe adresa hr@wetrade.md. E-mail: hr@wetrade.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide