Contabil/ă

WeTrade
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe profesionale:

Studii superioare economice (facultatea Contabilitate);
Bune cunostinte de contabilitate primara si generala;
Cunoasterea principiilor generale de contabilitate, legi si reglementari aplicabile;
Experienta intr-un post similar minim 2 ani;
Cunostinte operare PC: Windows, MSOffice;
Cunostinte programe specializate de contabilitate (1-C v.8.3).

Aptitudini:

Gândire analitică;
Atitudine dinamică, deschisă, comunicativă;
Capacitate de adaptare si invatare rapida.

Sarcini si responsabilitati:

Pregatirea și verificarea lunară a Registrului de livrări;
Evidența blanchetelor de strictă evidență;
Întocmirea actelor de verificare;
Gestiunea operațiunilor de casă;
Participarea la procesul de inventariere a stocurilor cu emiterea rapoartelor de rigoare.

Condiții:

Salariu competitiv si pachet social asigurat;
Condiții comfortabile de muncă;
Transport de serviciu;
Telefon corporativ.

Vă rugam să trimiteti CV-ul pe adresa hr@wetrade.md. E-mail: hr@wetrade.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть