Consultant Clienti Business

ProCredit Bank
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilităţi:

Dezvoltarea relatiilor solide cu clienti business, intelegerea nevoilor lor si oferirea consultatiei si solutiilor financiare personalizate;
Promovarea activa a produselor si serviciilor bancare destinate clientilor business;
Organizarea intilnirilor cu clienti noi pentru a stabili relatii noi de afacere;
Efectuarea analizei financiare pentru determinarea capacitatii de plata a clientului;
Cunoașterea caracteristicilor serviciilor bancare oferite de catre banca clientilor sai;
Administrarea eficienta si dezvoltarea portofoliului de clienti business, asigurind ca obiectivele lor financiare se aliniaza cu serviciile noastre bancare;
Îndeplinirea atribuțiilor de serviciu calitativ şi la timp, în conformitate cu planurile şi termenii limită lunari, trimestriali şi anuali.

Cerinţe de calificare:

Studii superioare;
Experienţă în domeniu nu este obligatorie;
Abilităţi de comunicare şi negociere;
Abilităţi de lucru în echipă;
Persoană deschisă, pozitivă şi tolerantă;
Abordare proactivă la locul de muncă;
Simţ dezvoltat al responsabilităţii, atenţiei şi punctualităţii;
Abilităţi de soluţionare a situaţiilor de conflict;
Cunoaşterea limbilor română, rusă. Engleza - va fi un avantaj.

Daca sunteti cointeresati de aceasta pozitie vacanta, rugam sa aplicati CV-ul dvs si scrisoarea de motivatie pe urmatoarea adresa de e-mail: mda.resurse.umane@procredit-group.com.
Rugam sa mentionati pozitia vacanta pentru care ati aplicat CV-ul.
Prelucrarea datelor de către Bancă se realizează în conformitate cu prevederile Legislației nr.133 din 08.07.2011, privind Protecția datelor cu caracter personal. E-mail:
mda.resurse.umane@procredit-group.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide