Magaziner

Comecoteh SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinte referitoare la candidat:
1. Abilitati de comunicare in limba romana si rusa;
3. Experienta la un post similar min.1 an;
4. Cunoasterea calculatorului Word, Excel;
5. Caracteristici personale: prezentabil(ă), responsabil(ă), pozitiv(ă), punctual(ă);
6. Abilitati de convingere si de identificare a necesitatilor clientului;
7. Experienta in vinzari este binevenita. Daca nu aveti experienta in domeniul vinzarilor, dar considerati ca aveti capacitatile necesare unui vinzator de succes, va asteptam.
Descrierea postului:
1) Receptioneaza marfa la depozit;
2) Consultarea clientilor;
3) Scrie facturi fiscale;
4) Colecteaza marfa din depozit in baza facturii;
5) Preda marfa clientului sau soferului-expeditor;
6) Duce evidenta marfurilor la depozit.
Conditii de lucru si beneficii:
1. Angajarea conform codului muncii;
2. Program de lucru: Luni-Vineri de la 8.00-17.00;
3. Salariul motivant si la timp;
4. Instruirea candidatului.

Candidatii interesati sunt invitati sa transmita CV-urile la adresa comecoteh@gmail.com, indicind functia.
Detalii la telefon (022) 407364. Multumim!
Telefon:
069166161
Persoana de contact:
Ирина
Fax:
022-407364
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide