Magaziner

Comecoteh SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte referitoare la candidat:
1. Abilitati de comunicare in limba romana si rusa;
3. Experienta la un post similar min.1 an;
4. Cunoasterea calculatorului Word, Excel;
5. Caracteristici personale: prezentabil(ă), responsabil(ă), pozitiv(ă), punctual(ă);
6. Abilitati de convingere si de identificare a necesitatilor clientului;
7. Experienta in vinzari este binevenita. Daca nu aveti experienta in domeniul vinzarilor, dar considerati ca aveti capacitatile necesare unui vinzator de succes, va asteptam.
Descrierea postului:
1) Receptioneaza marfa la depozit;
2) Consultarea clientilor;
3) Scrie facturi fiscale;
4) Colecteaza marfa din depozit in baza facturii;
5) Preda marfa clientului sau soferului-expeditor;
6) Duce evidenta marfurilor la depozit.
Conditii de lucru si beneficii:
1. Angajarea conform codului muncii;
2. Program de lucru: Luni-Vineri de la 8.00-17.00;
3. Salariul motivant si la timp;
4. Instruirea candidatului.

Candidatii interesati sunt invitati sa transmita CV-urile la adresa comecoteh@gmail.com, indicind functia.
Detalii la telefon (022) 407364. Multumim!
Телефон:
069166161
Контактное лицо:
Ирина
Факс:
022-407364
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть