Vânzător Casier

Angajăm:

Suntem în căutarea unui vânzător casier dedicat și orientat către clienți pentru a se alătura echipei noastre din magazinul nostru. Dacă aveți o atitudine pozitivă, experiență anterioară în domeniul vânzărilor și sunteți în căutarea unei oportunități de a vă dezvolta într-un mediu dinamic, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Responsabilități:

  • Oferirea unui serviciu clienți de excepție, asigurându-vă că toți clienții sunt întâmpinați și serviti într-un mod prompt și prietenos;
  • Scanează și procesează achizițiile clienților rapid și precis;
  • Gestionarea încasărilor și a schimbului de numerar într-un mod responsabil și conform politicilor și procedurilor noastre;
  • Păstrarea magazinului curat, organizat și sigur pentru clienți și colegi;

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări și/sau casierat este preferată, dar nu obligatorie;
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții;
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și dinamic;
  • Atitudine pozitivă și orientată către rezultate;
  • Disponibilitatea de a lucra în weekenduri și sărbători, conform programului de lucru stabilit;
Oferim:
  • Angajare oficiala conform legislației Republicii Moldova;
  • Salariu motivant;
  • Asigurarea medicală și socială conform legislației Republicii Moldova;
  • Regim de munca complet.

E-mail: tincomertgrup@mail.ru
Telefon: 079510999

Alte anunțuri publicate de această companie