Продавец выпечки | Vânzător de brutărie

Сеть пекарен „Craft Bakery” ищет продавцов выпечки.

Компания предлагает официальное трудоустройство, полный соц. пакет, талоны на питание за каждый рабочий день, зарплата брутто 12 300,00 леев в месяц. График работы сменный, 2 х 2.

Обязанности:

  • обслуживание покупателей;
  • отправка заявок на необходимые продукты в центральный офис;
  • приём полуфабрикатов и их выпечка;
  • оформление витрины.

Требования к кандидату:

  • Опыт работы в сфере розничной продажи;
  • Вежливое обращение с покупателями;
  • Умение работать в коллективе.

За дополнительной информацией обращаться по номеру телефона: 069266874, Татьяна.

Brutăria „Craft Bakery” caută vânzători de brutărie.

Compania oferă locul de muncă oficial, pachet social, tichete de masă pentru fiecare zi lucrătoare, salariu brut 12.300,00 lei lunar.
Programul de lucru: în schimb 2 x 2.

Responsabilitati:

  • deservirea cumpărătorilor;
  • trimiterea cererilor pentru produsele necesare;
  • primirea semifabricatelor și coacerea acestora;
  • aranjare vitrinei.

Cerințe:

  • Experiența în domeniu nu mai puțin de un an;
  • Amabilitate;
  • Capacitate de a lucra in echipa.

Pentru detalii: 069266874, Tatiana.

069266874

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide