Tehnician în Servicii de Securitate (12000-18000)

Easy hire angajeaza:

Compania, lider în furnizarea de servicii de securitate de încredere, caută Tehnicieni dedicați și calificați pentru a se alătura echipei noastre.

Misiunea funcției - Instalarea, întreținerea și repararea sistemelor de securitate, asigurând funcționarea corectă și sigură a acestora, oferind asistență tehnică și coordonând activitatea echipei de montare.

Responsabilități Specifice:

  • Instalarea, întreținerea și repararea sistemelor de securitate.
  • Testarea și diagnosticarea echipamentelor pentru a asigura funcționarea corespunzătoare.
  • Furnizarea de asistență tehnică și soluționarea problemelor raportate de clienți.
  • Efectuarea inspecțiilor periodice și a lucrărilor de întreținere preventivă.
  • Organizarea activității montatorilor din subordine și întocmirea planurilor de activitate.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în instalarea și întreținerea sistemelor de securitate constutuie avantaj.
  • Certificare în domeniul securității sau calificare relevantă constituie un avantaj.
  • Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.
  • Studii superioare sau medii în domeniul tehnic.
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări pe teren.
  • Cunoștințe de limba rusă și română.
  • Abilități digitale și cunoștințe avansate în utilizarea calculatorului (Softuri, Programe).
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
  • Atitudine pozitivă și orientare către clienți.

Beneficii:

  • Salariu competitive
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Posibilitatea de a deveni specialist în filiala din România
  • Program flexibil

Beneficii suplimentare:

  • Reduceri la produsele companiei
  • Angajare oficială în câmpul muncii.
  • Oficiu modern in Centru Orasului.
  • Automobile de serviu pentru deplasari sau compensarea cheltuielilor de trasnsport de transport.

Grafic de Munca:

  • Program de lucru: Luni - Vineri, între 8:00 și 17:00 sau 9:00 și 18:00.
  • Deplasări pe teren necesare în cadrul activității.

Dacă ești un profesionist pasionat de domeniul securității, trimite CV-ul la adresa de e-mail cv@easyhr.md sau sună la 068400744.

Vă mulțumim pentru interesul dvs. și așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!

E-mail: cv@easyhr.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide