Manager Resurse Umane- HR (15000-25000)

Easy hire angajeaza:

Oportunitate de Carieră: Manager Resurse Umane

Compania noastră, un furnizor de tehnică agricolă cu o experiență de 21 de ani pe piața din Republica Moldova, își extinde echipa și caută un profesionist pasionat de Managementul Resurselor Umane, care să se alăture călătoriei noastre de succes. Ne mândrim să oferim tehnologii avansate și soluții de înaltă calitate pentru fermieri, contribuind astfel la creșterea și prosperitatea acestora.

Suntem în căutarea unei persoane cu experiență solidă în domeniul HR, dar flexibilă în învățarea și utilizarea instrumentelor noi în domeniul HR oferite utilizate în compania noastră

Scopul funcției: Posturi de muncă recrutate cu oameni calificați care își obțin rezultatele setate.

Rolul tău constă în:

  • Dotarea companiei cu angajați eficienți și orientați spre rezultat, contribuind la creșterea și prosperitatea sa ulterioară.
  • Crearea unui mediu de lucru favorabil, fără bariere, pentru angajații noștri, pentru a atinge obiectivele individuale și organizaționale.

Vei primi sprijin necesar pentru a-ți îndeplini următoarele responsabilități:

  • Implementarea inițiativelor menite să sporească satisfacția și productivitatea angajaților.
  • Planificarea necesităților de personal, asigurarea recrutării și selecției potrivite pentru companie.
  • Monitorizarea și analiza statisticilor privind creșterea fiecărui angajat.
  • Coordonarea proceselor de evaluare a performanței angajaților.
  • Colaborarea strânsă cu managerii superiori pentru identificarea și corectarea scăderilor de performanță.
  • Asigurarea calității lucrului personalului, prin urmărirea statisticilor și a programului de instruire elaborat de manageri.
  • Gestionarea aspectelor administrative, cum ar fi testele, dosarele personale, planurile de concedii și rapoartele personale.
  • Contribuția la construirea organizației companiei și la monitorizarea productivității departamentului.
  • Organizarea activităților de team-building pentru promovarea unui mediu pozitiv și dinamic în echipă.

Calificări:

  • Experiență demonstrată în analiză și statistică.
  • Abilități remarcabile în programare.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a interacționa cu diverse departamente.
  • Experiență anterioară în domeniul resurselor umane sau într-o poziție similară.
  • Pasiune pentru dezvoltarea personală și profesională a angajaților.
  • Atitudine pozitivă și orientare către rezultate.

Oferim:

  • Pachet salarial negociabil în dependență de nivelul de experiență.De la 15000-25000 lei + Kpi.
  • Prime și bonusuri în funcție de performanțe.
  • Oportunități de dezvoltare profesională prin instruire și traininguri plătite de angajator.
  • Echipă unită și sprijin din partea conducerii superioare.
  • Suport în perioada de integrare și adaptare.
  • Cadouri și evenimente de team-building.
  • Oportunitate de a crește profesional împreună cu compania și echipa.
  • Pachet de telefonie mobilă cu minute nelimitate.
  • Acces la informații și bugete pentru evenimente.

Dacă te regăsești în această descriere și ești pregătit să faci parte din echipa noastră, te invităm să aplici la adresa de e-mail: cv@easyhr.md.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să descoperim cum putem colabora!

Notă: Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu. Toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitate și în conformitate cu politica noastră de protecție a datelor.

E-mail: cv@easyhr.md
+37368400744

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide