Supervizor Echipă de Vânzări

Despre Noi:
Suntem o companie lider în domeniul Recrutării externe, cu o reputație solidă și o prezență extinsă pe piață. Ne mândrim cu angajamentul nostru față de calitate, inovație și satisfacția clienților noștri. În prezent, căutăm un Supervizor Echipă de Vânzări dedicat și experimentat, care să se alăture echipei noastre și să contribuie la creșterea continuă a afacerii noastre.

Cerințe:
  • Experiență anterioară într-un rol similar în domeniul vânzărilor, cu o demonstrată capacitate de a conduce și de a motiva o echipă.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere, cu capacitatea de a construi și de a menține relații solide cu clienții și cu membrii echipei.
  • Capacitatea de a dezvolta strategii eficiente de vânzare și de a ghida echipa în atingerea obiectivelor stabilite.
  • Orientare către rezultate și abilitatea de a lucra sub presiune, menținând totuși un nivel ridicat de profesionalism și integritate.
  • Cunoștințe solide de utilizare a instrumentelor și tehnologiilor de vânzare, inclusiv CRM-uri și alte sisteme relevante.
  • Experiență în analiza datelor de vânzări și în elaborarea rapoartelor pentru management.
Responsabilități:
  • Supervizarea și gestionarea eficientă a echipei de vânzări, oferind suport și îndrumare pentru atingerea obiectivelor individuale și de echipă.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare, adaptate la nevoile și cerințele pieței și ale clienților.
  • Monitorizarea performanței vânzărilor și elaborarea rapoartelor periodice pentru evaluarea și îmbunătățirea performanței echipei.
  • Colaborarea strânsă cu departamentul de marketing și alte echipe interne pentru a asigura coerența mesajului și a strategiilor de vânzare.
  • Identificarea și explorarea oportunităților noi de afaceri și de creștere a cotei de piață.
Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv, inclusiv bonusuri în funcție de performanță.
  • Oportunități excelente de avansare în cadrul companiei, pe măsură ce contribuiți la succesul nostru.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulativ, într-o echipă dedicată și profesionistă.
  • Beneficii suplimentare, inclusiv asigurare medicală și planuri de dezvoltare profesională.
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești pregătit să iei cu tine experiența ta într-o nouă etapă a carierei, te invităm să aplici trimițându-ne CV-ul tău și o scrisoare de intenție în care să indici din ce motiv ai ales oferta noastră, la adresa hr@asociatia.md.

Așteptăm cu nerăbdare să faci parte din echipa noastră și să contribui la succesul nostru comun!

Nota: Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați. Toate informațiile furnizate vor fi tratate cu confidențialitate.

Telefon: 067432236
E-mail: hr@asociatia.md
Web: www.asociatia.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide