Operator Call Center

Te așteptăm să te alături unei echipe tinere, cu colegi super prietenoși și o atmosferă mai mult decât placută.

Beneficiile de care vei avea parte:

  • salariu motivant, parte fixă și bonusuri suplimentare de performanță
  • oficiu modern și dotat în Business Centru Panorama
  • instruire și suport din partea întregii echipe
  • program de lucru full time, 40 ore pe săptămînă cu  rotații.
  • teambuilding-uri trimestriale și alte beneficii garantate din partea companiei

Descrierea jobului:
Nu se vinde nimic prin telefon!

  • doar se oferă suport de consultare a clienților privind ofertele de muncă în afara țării
  • preluarea apelurilor telefonice din partea solicitanților a unui loc de muncă
  • programarea clienților în oficiu
  • introducerea datelor în sistemul intern CRM

Candidatul ideal:

  • persoană sociabilă, cu entuziasm și atitudine pozitivă
  • bune abilități de comunicare în limba română și rusă
  • experiență în call center sau vânzări - beneficiu
  • cunoașterea programelor MS Office (lucru în CRM - avantaj)
  • deține aptitudine de asimilare a proceselor noi de muncă

Hai să ne cunoaștem!
Transmite CV-ul tău la adresa electronică hr@asociatia.md cu mențiunea postului “Operator CC”, în tema scrisorii sau nu ezita să apelezi pentru mai multe detalii la numerul 067432236.

E-mail: hr@asociatia.md
Telefon: 067432236

Web: www.asociatia.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide