Строитель | Constructor (600 - 800 леев / день)

Skladovka.md - это сеть современных складов для безопасного хранения личных и коммерческих товаров, помещения различных размеров: от 1 м³ с круглосуточным доступом.
На сегодняшний день есть 3 действующих комплекса: на Ботанике, Чеканах и в Ставченах. В процессе строительства еще 3 комплекса: ул. Индустриальная, Сороки и Оргеев.

В связи с расширением открыт набор на должность Строитель.

Обязанности:
  • Выполнение различных строительных задач, таких как кладка кирпича, укладка блоков, бетонирование, штукатурные работы, установка окон и дверей, и другие виды работ.
  • Соблюдение всех строительных норм и стандартов качества, а также требований безопасности на строительной площадке.
  • Участие в установке строительных лесов и безопасном использовании строительного оборудования.
  • Работа с различными строительными материалами, включая дерево, металл, бетон и другие.
  • Взаимодействие с бригадирами и другими строительными специалистами для обеспечения эффективного выполнения проекта.
Требования к кандидатам:
  • Опыт работы в строительстве предпочтителен, но необязателен.
  • Знание основ строительных работ и способность быстро обучаться новым навыкам.
  • Физическая выносливость и способность работать в различных погодных условиях.
  • Внимание к деталям и способность работать в команде.
  • Соблюдение правил безопасности и использование личных защитных средств.
Условия работы:
  • Официальное трудоустройство;
  • График работы: 5/2, рабочий день с 8:00 до 17:00;
  • Возможность обучения и профессионального развития.
Дополнительная информация:
Отправляйте резюме или контактные данные по электронному адресу: rabota@skladovka.md с темой письма: Строитель. Тел.: 022 88 58 01

Skladovka.md este o rețea de depozite moderne pentru păstrarea în siguranță a bunurilor personale și comerciale, spații de diferite dimensiuni: de la 1 m³ cu acces 24/7.
În prezent, există 3 complexe operaționale: în sectorul Botanica (Chișinău), Ciocana (Chișinău) și la Stauceni. În proces de construcție sunt încă 3 complexe: strada Industrială (Chișinău), Soroca și Orhei.

În legătură cu această extindere, recrutăm pentru postul de Constructor.

Responsabilitati:
  • Efectuați diverse sarcini de construcție, cum ar fi așezarea cărămizii, așezarea blocurilor, betonarea, tencuiala, instalarea ferestrelor și ușilor și alte tipuri de lucrări.
  • Respectarea tuturor codurilor de construcție și standardelor de calitate, precum și cerințele de siguranță pe șantier.
  • Participați la instalarea schelelor și la utilizarea în siguranță a utilajelor de construcții.
  • Lucrați cu diverse materiale de construcție, inclusiv lemn, metal, beton și altele.
  • Colaborează cu maiștri și alți profesioniști în construcții pentru a asigura finalizarea eficientă a proiectului.
Cerințe pentru candidați:
  • Experienta in constructii este de preferat, dar nu obligatorie.
  • Cunoașterea elementelor fundamentale ale construcției și capacitatea de a învăța rapid noi abilități.
  • Rezistență fizică și capacitatea de a lucra într-o varietate de condiții meteorologice.
  • Atentie la detalii si capacitate de lucru in echipa.
  • Respectarea regulilor de siguranță și utilizarea echipamentului individual de protecție.
Informații suplimentare:
  • Suntem dispuși să luăm în considerare candidați cu orice așteptări salariale;
  • De asemenea, nu ezitați să expediați CV-ul, chiar dacă nu sunteți sigur că vă potriviți pentru această poziție. Analizăm toate cererile, fără excepție.
Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: rabota@skladovka.md cu subiectul: Constructor.
Tel.: 022 88 58 01.

E-mail: rabota@skladovka.md
022 88 58 01

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide