Specialist resurse umane

Compania noastră caută un Specialist Resurse Umane dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

  • Perfectarea documentației pentru angajarea, demisia/concedierea, transferurile angajaților, precum și pentru structura de personal
  • Participarea în procesul de elaborare a fișelor de post
  • Verificarea și gestionarea tabelelor de evidență a timpului de muncă primite de la șefii de secții
  • Evidența graficului concediilor anuale de odihnă și actualizarea periodică a Statelelor de personal
  • Asigurarea respectării normelor și reglementărilor legale în domeniul resurselor umane
  • Evidența actelor de SSM și colaborarea cu compania care prestează servicii de securitatea muncii
  • Colaborarea cu banca în deschiderea și administrarea cardurilor bancare ale angajaților, inclusiv includerea sau excluderea din proiectul salarial
  • Asigurarea locului de muncă pentru angajații noi

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în domeniul resurselor umane și cunoștințe solide despre legislația muncii din Moldova
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală
  • Capacitatea de a lucra eficient în 1C, Microsoft Word și Excel
  • Capacitatea de a gestiona multiple sarcini și de a respecta termene limită strânse.

Ce oferim:

  • Mediu de activitate plăcut
  • Salariu motivant cu perspectivă de creștere
  • Oportunitate de creştere în carieră
  • Cursuri, traininguri de dezvoltare profesională cât și personală
  • Prânz, ceai și cafea.

Program de lucru:
Luni - Vineri : 09:00- 18:00.

Adresa oficiului: str. Uzinelor 11W, CC Master House.
Email: hr@novaporta.md
Tel.: 069077715

Alte anunțuri publicate de această companie

Barista

1 Mai 2024
Trimite CV

SMM Manager

1 Mai 2024
Trimite CV

Magazinier

1 Mai 2024
Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳