SMM Manager

SMM Manager

Responsabilitati:

  • Gestionarea paginilor de rețele sociale, umplându-le la timp cu conținut util, interesant și de înaltă calitate
  • Dezvoltarea strategiei de promovare a produselor, crearea planurilor media și de conținut
  • Promovarea unui produs sau serviciu pe rețelele de socializare prin intermediul instrumentelor ADS
  • Dezvoltarea proiectelor și concursurilor creative speciale
  • Pregătirea rapoartelor privind conturile și promovarea

Cerinte:

  • Cunoasterea limbilor româna și rusă
  • Creativitate inițiativa și dinamism (capacitatea de a genera idei productive noi)
  • Capacitatea de a structura corect textul și de a expune clar ideea
  • Cunoștințele generale despre ADS Business Manager, Facebook/Instagram
  • Cunoștințe în elaborarea și montarea filmulețelor video

Noi oferim:

  • Salariu motivant cu perspectiva de creștere și bonusuri pentru performanta
  • Lucru intr-un colectiv tanar, ambitios si profesionist
  • Program de lucru: 5 zile pe saptamină
  • Libertate de creaţie şi perspectivă în dezvoltare profesională
  • Beneficii non - financiare (prânz, ceai, cafea din partea companiei).

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanără și ambitioasa, asteptam CV-ul pe adresa: hr@novaporta.md.

Email: hr@novaporta.md
Tel.: 069077715

Alte anunțuri publicate de această companie

Barista

25 Aprilie 2024
Trimite CV

Paznic (parcare)

Trimite CV

Șofer cat. B, C

Trimite CV

Șef depozit

Trimite CV
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide