Specialist Integrare Date

LINELLA anunță post vacant la funcția de:

Dacă Excelul este limbajul tău principal și ești pasionat de lucru cu datele și analiza acestora, te invităm să aplici.

Cerințe:

  • Studii Superioare;
  • Utilizator avansat MS Office;
  • Cunoașterea limbii române și rusă, engleză-constituie un avantaj;
  • Cunoașterea profundă a funcțiilor și formulelor Excel;
  • Abilitatea de a lucra cu matrice de date;
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită.

Responsabilități:

  • Colectarea, analiza si prelucrarea datelor folosind Microsoft Excel;
  • Colaborarea cu echipa pentru identificarea nevoilor și soluțiilor Excel;
  • Dezvoltarea și implementarea macrocomenzilor pentru automatizarea sarcinilor respective;
  • Crearea și menținerea bazelor de date în Excel.

Oferim:

  • Salariu atractiv, stabil, achitat regulat la aceeași dată, oferit în funcție de competențe și îndeplinire de sarcini;
  • Mediul de lucru interesant în care va veți dezvolta atît profesional cît și personal;
  • Posibilitatea de lucru într-o companie de succes cu peste 5000 de angajați.

Strada: or. Chișinău, șos. Muncești 121

Așteptăm CV-ul tău pe hr.oficiu@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Urmărește cele mai interesante locuri vacante pe canal telegram:

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide