Specialist în Formare Profesională

LINELLA anunță post vacant la funcția de:

Suntem în căutare de o persoană activă, care este pasionată de multă comunicare, este orientată spre oameni și îi place să fie mereu în mișcare. Dacă deții aceste calități și te încadrezi în cerințele de mai jos, asteptăm cu drag să ne cunoaștem!

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență în recrutare prezintă un avantaj;
  • Utilizator PC: cunoștințele Excel, MS Office;
  • Cunoașterea limbii române și rusă;
  • Dorința de dezvoltare continuă și rezistență la situatții de stress;
  • Abilități bune de comunicare și organizare.

Responsabilități:

  • Identifică necesitățile de instruire a angajaţilor;
  • Pregătește materialele pentru formarea broşurilor de instruire pe funcţii;
  • Organizează și petrece trainingurile interne cu angajatii;
  • Oferă suport mentorilor în vederea instruirii practice;
  • Efectuează instruirea personalului inclusiv și la locul de muncă a acestora.

Oferim:

  • Salariu + bonusuri;
  • Școlarizare;
  • Mediul de lucru interesant în care vă veți dezvolta atît profesional cît și personal;
  • Posibilitatea de lucru într-o companie de succes cu peste 5000 de angajați.

Adresa: șos. Muncești 121

Așteptăm CV-ul tău pe hr.oficiu@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Urmărește cele mai interesante locuri vacante pe canal telegram:

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide