Specialist în Social Media Marketing (SMM)

Compania MIRAX a fost fondată de agenți imobiliari cu experiență pentru a oferi o gamă completă de servicii imobiliare de înaltă calitate.
Suntem în căutarea unui nou coleg pentru postul de SMM Manager.

Responsabilități

  • Participarea la elaborarea și implementarea strategiilor de continut eficiente;
  • Identificarea platformelor de social media potrivite pentru a atinge publicul țintă;
  • Crearea de conținut atractiv și relevant, inclusiv imagini, video-uri, și texte;
  • Gestionarea răspunsurilor la comentarii și mesaje pe platformele de social media;
  • Monitorizarea performanței conținutului și analizarea datelor pentru a face ajustări strategice;
  • Menținerea unui ton și stil de comunicare corespunzătoare brandului nostru;

Cerințe față de candidați:

  • Studii universitare finalizate;
  • Experiență anterioară în Social Media Marketing (minim 2 ani);
  • Cunoștințe solide despre platformele de social media și tendințe în evoluție;
  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Cunoașterea instrumentelor de analiză și monitorizare a social media;
  • Creativitate și capacitatea de a genera conținut atractiv și calitativ;
  • Abilități excelente de comunicare și redactare;
  • Cunoștințe bune de utilizare a aplicațiilor relevante activității;
  • Abilități de gestionare a timpului și prioritizare eficientă;

Calități personale: creativ, punctual, executor, orientat spre rezultat, responsabil, ordonat.

Oferim:

  • Salariu competitiv (20 000 lei)
  • Posibilitatea de a contribui la creșterea și dezvoltarea companiei;
  • Oportunități de formare și dezvoltare profesională;
  • Posibilitatea de a contribui la creșterea și dezvoltarea companiei.

Telefon: 078220777, +37379271777
E-mail: hr@mirax.md
Web: https://mirax.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide