Specialist în Recrutare și Instruire

Reţeaua de magazine “Linella” anunţă post vacant la funcția:

Suntem în căutare de o persoană activă, care este pasionată de multă comunicare, este orientată spre oameni și îi place să fie mereu în mișcare. Dacă deții aceste calități și te încadrezi în cerințele de mai jos, asteptăm cu drag să ne cunoaștem!

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență în recrutare prezintă un avantaj;
  • Utilizator PC: cunoștințele Excel, MS Office;
  • Cunoașterea limbii române și rusă;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Automobil personal;
  • Dorința de dezvoltare continuă și rezistență la situații de stres;
  • Abilități bune de comunicare și organizare.

Responsabilități:

  • Asigurare cu lucrători a magazinelor Linella;
  • Postare anunțuri pe platforme de recrutare și rețele de socializare;
  • Prelucrare apeluri și CV de la candidați care caută un post de lucru;
  • Participare activă în cadrul procesului de intervievare și selecție a candidaților;
  • Administrarea și actualizarea permanentă a bazei de date cu potențiali candidați;
  • Analiza pieții și căutare permanentă a noi instrumente de recrutare.

Oferim:

  • Salariu + bonusuri;
  • Școlarizare;
  • Mediul de lucru interesant în care vă veți dezvolta atât profesional cât și personal;
  • Posibilitatea de lucru într-o companie de succes cu peste 5000 de angajați.

Așteptăm CV-ul tău pe hr.oficiu@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Urmărește cele mai interesante locuri vacante pe canal telegram:

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide