Casier în sala de comerț or. Chișinău

Reţeaua de magazine “Linella” anunţă post vacant la funcția:

Dacă ești o persoana activă, îți place să ai o activitate dinamică și îți dorești un job lîngă casă, atunci cu siguranță trebuie să aplici la acest job. Noi îți garantăm un loc de muncă stabil cu posibilitatea de a avansa în funcție!

Oferim:

  • Salariu de la 10 000 + bonusuri + cadouri de sărbători și alte beneficii.
  • Concediu anual plătit 28 zile pe an;
  • Lucrul în apropierea casei;
  • Condiții bune de lucru;
  • Grafic de lucru flexibil , 15 zile pe lună;
  • Tichete la taxi;

Responsabilități:

  • Deservirea amabilă a clienților;
  • Încasarea banilor de la clienți;
  • Lucru în sala comercială la solicitare;

Cerințe:

  • Seriozitate și responsabilitate;
  • Experiența nu este necesară;

Adresa: or. Chișinău,

Toți candidații interesați de acest post vacant sunt rugați să transmită CV-ul pe
Urmărește locurile vacante pe canal telegram: https://t.me/ofertedelucru

Telefon: 078002222/061000041
Așteptăm CV-ul tău pe job@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide