Social Media Manager

Cerinţe:

  • Studii superioare în domeniul Marketing, Științe ale Comunicării și Relații cu Publicul
  • Experiență în domeniu de minim 1 an
  • Cunoștințe în domeniul de analiză rezultate marketing
  • Cunoștințe în domeniul de planificare și task management

Responsabilități:

  • Elaborează și implementează content planul (organic și sponsorizat) pentru toate canalele de comunicare online ale companiei.
  • Asigură realizarea content planului prin crearea și postarea contentului respectiv în termenii stabiliți. Adaptează contentul în dependență de publicul țintă.
  • Concepe scenarii pentru campanii promoționale la nivel textual și vizual. Conlucrează activ cu Designerul Grafic, Copywriterul și echipa tehnică (de filmare).
  • Asigură dezvoltarea campaniilor de stimulare, mărire a activității utilizatorilor și atragere a noi urmăritori, prin crearea unui content unic și viral.
  • Conlucrează activ cu managerul targetare în vederea urmăririi rezultatului fiecărei postări în parte.
  • Asigură actualizarea informației din postări în momentul apariției unor modificări interne sau în legislația Republicii Moldova sau România.

Ce oferim?

  • Salariu în creștere în dependență de competențele deținute și rezultatul adus companiei
  • Posibilități de creștere în carieră pe filiera de marketing sau management corporativ
  • Pachet social
  • Bonus de performanță
  • Un mediu de lucru activ: Colectiv tânăr, prietenos și profesionist
  • Locul de muncă: Mun. Chișinău, str. Ismail 81/1, Sectorul Centru

E-mail: hr@justconsult.md
Telefon: 061137060

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide