Promotor - job pentru studenți

Ești student și îți dorești un start în carieră, cu o remunerare motivantă a muncii tale?

Vino în echipa PURCARI - agent de promovare!

Beneficii:

  • Angajare part time, în a 2-a parte a zilei
  • Remunerare motivantă
  • Program de lucru flexibil
  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
  • Prețuri speciale la produsele companiei

Responsabilitățile rolului:

  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei
  • Desfășurarea degustațiilor, participarea la evenimente tematice
  • Raportarea zilnică și lunară a vânzărilor
  • Urmărirea realizării planului de vânzări lunar și trimestrial

Cerințe față de candidați:

  • Comunicare excelentă în limbile română și rusă
  • Abilități bune de comunicare și argumentare
  • Experiență în calitate de promotor (constituie un avantaj)
  • Cunoștințe generale în domeniul vinicol (constituie un avantaj)

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine, iar noi te vom contacta.

Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

E-mail: hr@purcari.wine
Telefon: 068001814

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide