Manager Audit Procese Interne

     Suntem în cautare de un coleg nou:

Atribuții de lucru:

  • Controlul regulat al proceselor operaționale in cadrul companiei
  • Raportarea rezultatelor controlului
  • Conlucrare cu șefii și angajații secțiilor, asigurarea derulării normale (conform schemei aprobate) a proceselor de lucru
  • Instruirea angajaților cu privire la procese de lucru și proceduri
  • Depistarea dereglarilor, devierilor, abaterilor
  • Controlul îndeplinirii sarcinilor de către angajații companiei

Cerinţe faţă de candidat:

  • Dorinta de a avansa in cariera si pe plan financiar in termeni restransi
  • Sunteți predispuși pentru autodezvoltare rapida

Este o oportunitate foarte buna pentru supervizori, manageri de vânzări sau manageri de achiziții experimentați care s-au oprit în cariera la locul actual de munca.

Cerintele de baza:
  • Persoană atenta la detalii
  • Cunoașterea limbilor română, rusă
  • Limbajul curat, exprimarea clară
  • Responsabilitate, politețe, răbdare în ascultare și atenție
  • Va place impartasirea cu cunoștințe
  • Abilitate de a lucra în echipă
  • Studii superioare
  • Orientare spre rezultat
Beneficii
  • Loc de munca amenajat cu cele necesare (birou, laptop, telefon)
  • Instruire initiala si instruire pe parcursul perioadei de lucru
  • Suport tehnic din partea unui supervizor
  • Masa de prinz gratuita asigurata din partea angajatorului
  • Sisteme de lucru moderne (bitrix, telefonie IP, posta corporativa etc.)
Salariu: 15.000 + indicatori de performanță

E-mail: p.munteanu@piramidamarket.md
Tel.: 076767906

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide